ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
12 Wrz 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła

1. Pan Prezydent  zaprasza do udziału w uroczystościach z okazji Dnia Sybiraka, które rozpoczną się Mszą św. w  parafii Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej, 17 września o godz. 10:00. Następnie uczestnicy przemaszerują pod pomnik Sybiraków przy ul. Brzeskiej 41.

2. 23 września przypada liturgiczne Wspomnienie św. Ojca Pio. Poprzedzi  je Triduum w dniach 20-23, które nas przygotuje na ten dzień. Nabożeństwa rozpoczynać się będą o godz. 17:30, po nabożeństwach Msza św. o 18:30 z kazaniem.

3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

– w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej,

– w środę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana,

– w czwartek święto  Stygmatów św. Franciszka;

– w piątek święto św. Stanisława Kostki.

W przyszła niedzielę, 20.IX będziemy gościć w naszym kościele referenta misyjnego naszej prowincji oraz misjonarza z Gabonu. Będą głosić kazania, modlić się z nami, a po Mszach św. będzie można wesprzeć także finansowo działalność misji zagranicznych.

4. Drużyny harcerskie Ruczaj i Głębia organizują nabór i zapraszają wszystkie chętne dziewczęta z klas 5,6 i 7. Pierwsza zbiórka odbędzie się 19 września o godz. 10:00. Spotkanie przy pomniku św. Jana Pawła II przy kościele św. Antoniego. Szczegóły na plakacie.

5. Spotkanie Apostolatu modlitwy i postu za kapłanów odbędzie się w Kodniu 19 września 2020. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

6. Serdecznie dziękujemy za dobro jakim otaczacie ten Kościół i Klasztor.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz