ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
21 Paź 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Na świecie pracuje ok 350 tysięcy misjonarzy, z czego ponad 2 tyś. to Polacy. W świecie, w którym jest ponad 5 miliardów ludzi nie ochrzczonych widać naglącą potrzebę wzmocnienia dzieła misyjnego Kościoła, także do strony duchowej.

2. We wtorek 23.X będziemy modlić się polecając intencje nowenny do św. Antoniego i św. Ojca Pio

3. W piątek na godz. 19.30 zapraszamy na „Czas Łaski” z modlitwą o uzdrowienie.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Poświęcenia Kościoła. Tego dnia także Diecezja Siedlecka czci swoich patronów Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.

5. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie na godz. 18:00.

6. W listopadzie szczególną modlitwą otaczamy naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na końcu Kościoła. Po czytelnym wypisaniu, prosimy o przyniesienie ich do zakrystii. W kościele św. Antoniego będziemy polecać zmarłych przez cały listopad na Różańcu o godz. 17.50 i we Mszy św. o godz. 18.30.

7. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Diecezji Siedleckiej- En Gedi, zaprasza na Mszę św. oraz otwarte spotkanie formacyjne, które odbędzie się w czwartek 25.X o godz. 18:00 w parafii Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej. Poprowadzi je Ks. Mariusz Zaniewicz z Siedlec.

8. Otrzymaliśmy zaproszenie od wydawnictwa WSR, na bialską premierę najnowszej książki Wojciecha Sumlińskiego. Spotkanie odbędzie się 24 października, o godzinie 18.00 w kinie Merkury.

 

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

  • w poniedziałek św. Jana Pawła II
  • we wtorek św. Jana Kapistrana, prezbitera

 

9. Składamy serdeczne podziękowanie za dobro duchowe i materialne, którym się z nami dzielicie.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz