ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
21 Wrz 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela Zwykła

1.25 września rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Na Mszach   św. wieczornych będzie kazanie o tematyce franciszkańskiej i na zakończenie modlitwa z danego dnia nowenny.

2.Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na Czas Łaski, z modlitwą o uzdrowienie: w piątek 27 września o godz.19.30.

3.W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

– w poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

– w środę wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa;

– w czwartek wspomnienie Matki Bożej Leśniańskiej, o godz. 12:00 rozpocznie się w Sanktuarium uroczysta Msza pod przewodnictwem JE Ks. Bp Kazimierza Gurdy ;

– w przyszłą niedzielę obchodzimy Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i      Rafała. św. Michał Archanioł jest patronem Białej Podlaskiej. Polecajmy jego wstawiennictwu i opiece nas samych oraz sprawy i mieszkańców naszego miasta. Władze miasta zapraszają na miejskie obchody Dni Patrona Miasta Biała Podlaska. Rozpoczną się już 22.IX, a momentem kulminacyjnym będzie Msza św. w intencji Miasta 29.IX o godz. 10:00 w kościele pw. Św. Michała Archanioła ul. Pokoju 14. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

– św. Rafał jest patronem naszego współbrata Rafała Osińskiego,        .

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji w sobotę o godz. 18:30.

4.Dziękujemy za wszelkie dobro jakim obdarzacie to miejsce i nas. Kino Merkury zaprasza w dniach 23.IX i 29.IX na film pt. „Tajemnica Ojca Pio”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz