ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
19 wrz 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela Zwykła

1. 23 września przypada liturgiczne Wspomnienie św. Ojca Pio. Poprzedzi  je Triduum modlitewne, które rozpoczynamy w poniedziałek 20.IX Mszą św. o godz. 18:30, Przez te dni okolicznościowe kazania wygłosi ks. Rafał Przeździak- wikariusz parafii św. Anny w Białej Podlaskiej. W środę 22.IX taca na Mszy św. wieczornej przeznaczona jest dla ks. Rafała. Szczegóły Triduum  na plakacie. Na Mszy św. o godz. 9.00 kolejny dzień nowenny przed uroczystością 25 rocznicy beatyfikacji Męczenników Podlaskich z Pratulina.

2. W każdy ostatni piątek miesiąca w naszym kościele ma miejsce spotkanie modlitewne „Czas Łaski”. Serdecznie zapraszamy osoby utalentowane muzycznie do wspólnego uwielbienia  Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Jest to doskonała okazja do wykorzystania otrzymanego talentu na Chwałę Bożą. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 514 392 154. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na Czas Łaski, z modlitwą o uzdrowienie: w piątek 24 września o godz.19.30.

3. 25 września rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Na Mszach   św. o godz. 9:00 i 18:30 będą kazanie o tematyce franciszkańskiej i na zakończenie modlitwa z danego dnia nowenny.

4. 1 Bialska Drużyna Harcerek „Ruczaj” i 2 Bialska Drużyna harcerek „Głębia” organizują nabór do drużyn. Zapraszamy wszystkie dziewczęta z klas 5,6 i 7 na pierwsza zbiórkę która odbędzie się 25.IX o godz. 10:00. Spotykamy się pod pomnikiem św. Jana Pawła II na ul. Narutowicza. Szczegóły na plakacie.

5. Nadleśnictwo Biała Podlaska i Ochotnicza Straż Pożarna w Sławacinku Starym organizują „Zbiórkę Elektrośmieci” w dniach 21-22.IX w godz.  12.00-17.00. Szczegóły na plakacie.

6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

– we wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

– we środę święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Siedlcach,

7. Dziękujemy za wszelkie dobro jakim obdarzacie to miejsce i nas.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz