ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
23 Wrz 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela zwykła

1. 25 września rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Na Mszach św. wieczornych będzie kazanie o tematyce franciszkańskiej i na zakończenie modlitwa z danego dnia nowenny.

2. Narzeczonych i zakochanych zapraszamy na warsztaty przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Więcej na kursnamilosc.pl.

3. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na Czas Łaski, z modlitwą o uzdrowienie: w piątek o 19.30.

4. Prezydent Miasta zachęca do udziału w dniach Patrona Białej Podlaskiej w dniach 23-30. IX. I tak: 23.IX w godzinach wieczornych wyruszy procesja z lampionami spod figury Św. Michała Archanioła w par. św. Anny. Natomiast w piątek 28.IX w par. Św. Michała Archanioła przy ul. Pokoju Msza św. o godz. 10:30 w intencji Miasta, 29.IX o godz. 18:00 uroczysta suma odpustowa, 30.IX o godz.16:00 będzie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich elektryków, energetyków i elektroników bialskopoblaskich

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:
  • We wtorek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa;
  • w środę wspomnienie Matki Bożej Leśniańskiej ;
  • w czwartek św. Wacława męczennika;
  • w sobotę Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; tego dnia swojego patrona św. Rafała czci nasz współbrat Rafał Osiński, furtian. Zapraszamy do wspólnej modlitwy także w jego intencji o godz. 18:30.

5. Dziękujemy za wszelkie dobro jakim obdarzacie to miejsce i nas.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz