ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
30 Wrz 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI Niedziela zwykła

1. W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 18:00

2. W czwartek, 4 października przypada Uroczystość Św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego Zakonu i Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Porządek świąteczny, dodatkowa Msza św. o godz. 11:00. Wieczorną Mszę św. będzie celebrował i kazanie wygłosi ojciec Paulin z Sanktuarium w Leśnej Podlaskiej. Po Mszy św. Transitus – wspomnienie chwalebnej śmierci i przejścia do nieba Biedaczyny z Asyżu, przygotowaną przez młodzież oazową.

3. Fundacja Kurs na Miłość zapraszają w dniach 26-28.X na warsztaty dla kobiet. Zajęcia w grupach, w salach domu katechetycznego przy klasztorze poprowadzi psychoterapeutka chrześcijańska pani magister Katarzyna Piasecka. Koszt warsztatów i inne szczegóły na Facebooku Fundacji.

4. W przyszłą niedzielę 7.X będziemy gościć misjonarza, naszego współbrata pracującego w Hondurasie o. Stanisława Miciuka, który opowie o swojej pracy. Można będzie także wesprzeć materialnie jego posługę. Natomiast po Mszy św. o godz. 10:00 nastąpi zmiana tajemnic Różańcowych w Różach Żywego Różańca. Prosimy osoby odpowiedzialne za poszczególne Róże o kontakt po Mszy z o. Janem Fibkiem.

5. Diecezjalne Duszpasterstwo Motocyklistów zaprasza na IV Pielgrzymkę Motocyklową Mężczyzn do Pratulina w dniu 7.X br. Wyjazd o godz. 9:00 z parkingu przy kościele Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej.

 

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

  • W poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • w wtorek wspomnienie Św. Aniołów Stróżów;
  • w piątek Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej,
  • w tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1 piątek, dodatkowa Msza św. o godz. 16:30 , 1 sobota miesiąca, nabożeństwo po Mszy św. o 9:00.
  • W 1 czwartek miesiąca Jerycho Różańcowe będzie z uwzględnieniem Mszy o godz. 11:00.

 

6. Za wszelkie dobro niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. ojciec Franciszek.

 

 

 


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz