ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
06 paź 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczął się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do codziennej wspólnej modlitwy o godz. 18:00. W tym tygodniu wypadają 1 czwartek miesiąca – Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy św. o godz. 9:00

2. W poniedziałek, 4 października przypada Uroczystość Św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego Zakonu i Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Dodatkowe Msze św. o godz. 11:00 i 16:30. Wieczorną Mszę św. w intencji wszystkich Dobrodziejów Kościoła i Klasztoru będzie celebrował i kazanie wygłosi proboszcz parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej ks. Jacek Owsianka  Chcemy w ten sposób podziękować Bogu i Wam za ogrom troski jakim otaczacie nas i to miejsce, za dobro jakiego codziennie doświadczamy.  Po Mszy św. nabożeństwo „Transitus” –  czyli wspomnienie chwalebnej śmierci i przejścia do nieba Biedaczyny z Asyżu.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– we wtorek św. Faustynę Kowalską, dziewicę;

– w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3. Jako ogłaszaliśmy w poprzednią niedzielę, dziś przed kościołem harcerki będą zbierać do puszek datki na pomoc dla chorej malutkiej Martynki. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

4. W parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej, w czwartek 7.X o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5. Za wszelkie dobro niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. ojciec Franciszek.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz