ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
12 Paź 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła

1.  Dzisiaj, w ramach Dnia Papieskiego, możemy wesprzeć „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dobrowolne ofiary można składać do puszek przy ołtarzach bocznych. 16.X przypada także 41 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża. Niech będzie to czas szczególnie gorącej modlitwy i doświadczenia wstawiennictwa u Boga św. Jana Pawła II w naszych intencjach. O godz. 12.00 zapraszamy pod pomnik św. Jana Pawła II na modlitwę Anioł Pański. W przyszłą niedzielę „Papieska Niedziela Misyjna”, dzień szczególnej modlitwy i wsparcia misjonarzy.

2. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Antoniego i Mszę św. sprawowaną w podanych intencjach.

3. W tym tygodniu imieniny obchodzi nasz współbrat Łukasz Podsiadły, katecheta, moderator oazy, opiekun Grupy Odnowy w Duchu Świętym. Msza św. imieninowa w jego intencji w piątek o godz. 18.30. Jest to także dzień imienin naszego Ministra Prowincjalnego br. Łukasza Woźniaka, będziemy modlili się także w jego intencji.

4. W czwartek o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie modlitewno- formacyjne Grupy Modlitwy św. Ojca Pio do sali w domu katechetycznym.

5. 2 Bialska Drużyna Harcerek organizuje nabór do swoich szeregów. Pierwsza zbiórka 19.X o godz. 10.00 pod pomnikiem św. Jana Pawła II. Zapraszamy dziewczynki z 5 i 6 klas szkoły podstawowej.

6. Zbliża się miesiąc listopad. Szczególny czas modlitwy i pamięci o naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku z tyłu kościoła.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– we wtorek św. Teresę od Jezusa, dziewice i doktora Kościoła

– w środę św. Jadwigę Śląską

– w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

– w piątek święto św. Łukasza, Ewangelisty

7. Niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem za dobro, które czynicie drugiemu człowiekowi, także nam i tej Świątyni.

8. Parafia Bł. Honorata w Białej Podlaskiej zaprasza :14.X  o godz. 14.00 na Mszę św. w intencji dzieci utraconych, zmarłych w wyniku naturalnego poronienia, oraz 20.X z okazji Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala zaprasza na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji żyjących i zmarłych pracowników Służby Zdrowia.

Duszpasterstwo Akademickie i Kościół Domowy w Białej Podlaskiej zapraszają na Kurs Alpha. Początek w Parafii Narodzenia NMP 15.X o godz. 19.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz