ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
11 Paź 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, w ramach Dnia Papieskiego, możemy wesprzeć „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dobrowolne ofiary można składać do puszek przy ołtarzach bocznych. 16.X przypada także 42 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża. Niech będzie to czas szczególnie gorącej modlitwy i doświadczenia wstawiennictwa u Boga św. Jana Pawła II w naszych intencjach. O godz. 12.00 zapraszamy pod pomnik św. Jana Pawła II na modlitwę Anioł Pański. W przyszłą niedzielę „Papieska Niedziela Misyjna”, dzień szczególnej modlitwy i wsparcia misjonarzy.

2. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Antoniego i Mszę św. sprawowaną w podanych intencjach.

3. W tym tygodniu imieniny obchodzi nasz współbrat Łukasz Podsiadły, katecheta, opiekun Grupy Odnowy w Duchu Świętym. Msza św. imieninowa w jego intencji w sobotę 17.X o godz. 18.30. Jest to także dzień imienin naszego Ministra Prowincjalnego br. Łukasza Woźniaka, będziemy modlili się także w jego intencji.

4. Zbliża się miesiąc listopad. Szczególny czas modlitwy i pamięci o naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku z tyłu kościoła. Po czytelnym wypisaniu prosimy przynieść je do zakrystii.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– w poniedziałek św. Serafina z Montegranaro,

– we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego,

– w czwartek św. Teresę od Jezusa, dziewice i doktora Kościoła,

– w piątek św. Jadwigę Śląską,

– w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

5. Niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem za dobro, które czynicie drugiemu człowiekowi, także nam i tej Świątyni.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz