ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
08 Cze 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Zesłanie Ducha Świętego

Niedzielą Zesłania Ducha Świętego kończy się w Kościele liturgiczny Okres Wielkanocny.

W poniedziałek, 10.VI o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio, w domu katechetycznym.

W czwartek 13 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość św. Antoniego z Padwy, naszego Patrona i potężnego orędownika w naszych sprawach u Boga. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 11:00, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi nasz przełożony, Minister Prowincjalny o. Łukasz Woźniak. Tego dnia swoje imieniny obchodzi o. Antoni Kawka, w jego intencji będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18:30. Dodatkowa Msza o godz. 16:30.

Zapraszamy do pielgrzymowania pieszo do Częstochowy w sierpniu z naszą kapucyńską Grupą 10B. W przyszłą niedziele po każdej Mszy Świętej będzie można przed Kościołem porozmawiać z pielgrzymami.  Będzie można również złożyć duchowe intencje, które pielgrzymi zaniosą do Częstochowy i wesprzeć fundusz „Duchowego Pielgrzyma”, aby pomóc tym których nie stać opłacić wpisowego na pielgrzymkę. 

W liturgii będziemy obchodzić w tym tygodniu:

– w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła

– we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

– w środę 108 błogosławionych męczenników II wojny światowej, w tym 5    współbraci z naszej prowincji: Aniceta Koplińskiego i towarzyszy,

– w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.     

  •  Za wszelkie dobro jakim nas otaczacie niech Bóg Wam błogosławi i św. Antoni będzie orędownikiem waszych modlitw.

– Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert w ramach I Bialskiego Festiwalu Muzyki Organowej. Szczegóły na plakatach.

– Zespół Szkół Rolniczych z Leśnej Podlaskiej zaprasza 15 czerwca na Jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Program obchodów na plakacie na tablicy ogłoszeń.

– W dniach 15-16 czerwca na Jasnej Górze spotykają się pielgrzymi, aby modlić się w intencji Trzeźwości Narodu. Szczegóły na plakacie.

– Ogólnopolski katolicki projekt formacji dla kobiet „Być kobietą urzekającą” zaprasza 24 czerwca o godz. 18:00 na spotkanie, które odbędzie się w budynku starej plebanii parafii Narodzenia NMP, ul. Brzeska 33. Szczegóły na plakacie.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Zesłanie Ducha Świętego”

Pozostaw komentarz