ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
05 kw. 2014

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu 6 kwiecień A.D.2014

1. Dziś w Piątą Niedziela Wielkiego Postu na znak bliskości Wielkiego Tygodnia zasłaniamy krzyże, które odsłonimy na adoracji podczas wielkopiątkowej liturgii Męki Pańskie!.

2. Następna niedziela to Niedziela Palmowa, Na wszystkich Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo palm. Rozpoczną się także w naszym kościele Rekolekcje Wielkopostne. W tym roku poprowadzi je br. Jerzy Mitura, kapucyn z Lubartowa. Rekolekcje potrwają od Niedzieli Palmowej do Wielkiego Wtorku włącznie. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ten wyjątkowy czas przygotowania się do Świąt Wielkanocnych.

3. Kurs na Miłość zaprasza na Rekolekcje 12 Kroków Ku pełni życia, które odbędą się w dniach 11 – 13 kwietnia w Serpelicach. Warsztat „Wreszcie żyć” opiera się na Programie 12 kroków, bazuje na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, łączy rozwój duchowy i psychoterapię. Warsztat jest formą pomocy dla osób doświadczających różnych trudności w sferze psychicznej i duchowej, w relacjach z innymi, ze sobą, z Bogiem. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń a zapisy na stronie internetowej: kursnamilosc.pl

4. Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie fotografii autorstwa Marty Dzbeńskiej – Karpińskiej – artystki – fotografa, pt. „Matki: mężne czy szalone?” , zorganizowaną przez Fundację Kurs na Miłość . Opowiada ona historie kobiet, które zdecydowały się na urodzenie dziecka mimo, że zagrażało to ich życiu lub zdrowiu. Jest to opowieść o  gorącym pragnieniu spełnienia swoich marzeń i dążeniu mimo wielkich przeciwności do realizacji macierzyńskiego powołania – o szaleństwie miłości, z której rodzi się życie. Wystawę można obejrzeć w trzy kolejne niedziele po każdej Mszy Świętej w klasztornym korytarzu wchodząc przez zakrystię. Będzie można także nabyć książkę o wystawie i wspomóc dobrowolną ofiarą koszty organizacji przedsięwzięcia”


Brak komentarzy do “Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu 6 kwiecień A.D.2014”

Pozostaw komentarz