ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
23 listopad 2014

Ogłoszenia XIV Niedziela Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 23.XI A.D.2014

1. Dzisiaj przed naszym kościołem jest przeprowadzana zbiórka darów w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.Po każdej Mszy św. można na placu przed kościołem, przy pomniku św. Jana Pawła II, ofiarować takie rzeczy jak: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, słodycze, produkty i półprodukty spożywcze nadające się do długoterminowego przechowywania, ziemiopłody, przedmioty gospodarstwa domowego. W ramach Akcji całkowicie zabronione jest zbieranie jakichkolwiek środków finansowych, działanie takie jest bowiem sprzeczne z ideą i Regulaminem Akcji oraz uzyskanym zezwoleniem.

2. W najbliższy piątek, 28 listopada, zapraszamy na kolejny Czas Łaski pt. „Cierpienie”. W programie katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać swoją więź z Bogiem.

3. W następną niedzielę 30 listopada rozpoczynamy nowy okres liturgiczny zwany adwentem. Jest to czas duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Już dziś zapraszamy na Msze święte RORATNIE, które w naszym kościele odprawiane będą o godz. 9.00 w dzień powszedni i o 8.30 w niedziele. Rekolekcje Adwentowe w naszym kościele odbędą się w dniach: od 18 grudnia (czwartek) do 20 grudnia (sobota). W tym roku rekolekcje poprowadzi br. Łukasz Woźniak z Zakroczymia.

4. Od 30 listopada 2014r., czyli od Pierwszej Niedzieli Adwentu, w kościele św. Antoniego w Białej Podlaskiej, na prośbę ks. Bpa Kazimierza Gurdy, będzie odprawiana Msza Święta Trydencka w tzw. Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego. Liturgia tego typu będzie odprawiana w każdą niedzielę o godz. 13:30.

5. 29 listopada w Sali widowiskowo – konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41 organizowany jest Bal Bezalkoholowy Andrzejkowy dla młodzieży. Koszt 35 zł. Szczegóły na plakacie.


Brak komentarzy do “Ogłoszenia XIV Niedziela Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 23.XI A.D.2014”

Pozostaw komentarz