OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla

1. Trwamy w miesiącu listopadzie w modlitewnej zadumie wspominając naszych bliskich zmarłych. Na różańcu o godz. 17:50 i Mszy św. o 18:30.

2. W środę 23.XI zapraszamy na nowennę do św. o. Pio. Na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencjach podanych na kartkach nowennowych i wypominkowych.

3. W piątek na godz.19:30 zapraszamy na „Czas łaski”.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent – przygotowanie do świąt Narodzenia Pańskiego i sprawdzenie naszej gotowości do przyjęcia na nowo Chrystusa do naszego życia . Świeca zwana „Roratnią” przywołuje pamięć na obecność Matki Bożej i jej oczekiwanie narodzin Zbawiciela. Zapłonie podczas Mszy św., na które zapraszamy w dni powszednie o godz. 9:00, a o godz. 8:40 na Godzinki o NMP.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

– poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP;

– we wtorek wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Na Mszy św. wieczornej będziemy polecać szczególnie naszego organistę p. Bogusława i jego rodzinę, oraz chór „Echo Podlasia”;

– w czwartek  wspomnienie świętych męczenników wietnamskich: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy męczeństwa;

– w sobotę wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera;

5. Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej „Egendi”  zaprasza w środę, 23.XI na Mszę św. o godz. 18:30 do naszego kościoła i spotkanie formacyjne z konferencją do Domku Katechetycznego. Szczegóły na plakacie.

6. Niech Boże błogosławieństwo wypełni Wasze serca za dobro, które czynicie.

Skip to content