OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Narodzenia Pańskiego

1. W drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego, w święto św. Szczepana, 26.XII zapraszamy o godz. 19.30  na wspólne kolędowanie wraz zespołem z „ Czasu Łaski”.

2.W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:

– we wtorek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty;

– w środę, 28.XII święto Świętych Młodzianków. Polecamy Bogu w tym dniu w szczególny sposób nienarodzone dzieci, którym niedane było przyjść na świat, ich rodziców, oraz tych którzy obecnie zmagają się z pojęciem decyzji. Ruch  Światło – Życie zaprasza do parafii św. Michała Archanioła  na adorację o godz. 17:00 i następnie Mszę św.

– w piątek święto Świętej Rodziny – Jezusa, Mari i Józefa.

3. Koniec kalendarzowego roku chcemy przeżyć w duchu dziękczynienia i przebłagania za grzechy. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i Mszę św. o godz. 18:30 na zakończenie starego roku. Mszy św. o północy nie będzie.

W przyszłą niedzielę, 1 stycznia, Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczniemy Nowy 2023 Rok. Jest to także 56 Światowy Dzień Modlitwy o Pokój, który tym razem nabiera szczególnego znaczenia.

4. Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczyliśmy, ten Kościół  i my,  w mijającym   roku serdecznie dziękujemy, zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w waszych intencjach i życzymy Bożego błogosławieństwa w Nowym Roku.

Skip to content