OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III  Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek bezpośrednio po Mszy św. o godz.9:30 i o 15:30, dodatkowa Msza św. o godz. 16:30, o godz. 17.30 „Harcerska Droga Krzyżowa”. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30.

2. W poniedziałek, 4.III wypada święto św. Kazimierza, królewicza. Jest patronem naszego biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy. Polecamy jego osobę Waszym modlitwom, wypraszając potrzebne mu łaski w życiu osobistym, kapłańskim i posłudze biskupiej.

3. 7.III wypada 1 czwartek miesiąca. Nabożeństwa: po Mszy św. o godz. 9:00 i o godz. 18:00, Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy i nabożeństwie o godz. 9:00.

4. Zachęcamy także do lektury prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku przy ołtarzu św. Józefa.

5. Polecajmy Bogu  w modlitwie rekolekcje wielkopostne, które mają rozpocząć się w naszym kościele w Niedzielę Palmową.

6. W zakrystii są do nabycia „Paschałki i Baranki świąteczne” siedleckiego Caritas. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego, można przynieść do zakrystii lub skarbonek przy ołtarzach bocznych.

7. Na pomoc dla misjonarzy złożyliście do puszek 1584 zł. W ich imieniu dziękujemy. Niech Boże błogosławieństwo prowadzi Was wielkopostnymi drogami.

Skip to content