OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV  Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9:00, oraz o 15:30 i 17:30, „Harcerska Droga Krzyżowa”,  dodatkowa Msza św. o godz. 16:30, oraz Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30.

2. We wtorek zapraszamy na Msze św. wieczorną i nowennę do św. Antoniego.  W środę, 13 marca nabożeństwo Fatimskie po Mszy o godz. 9:00.

3. W piątek z parafii na Woli po Mszy o godz. 19.00 wyruszy Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta, której zakończenie będzie w naszym kościele.

4. Decyzją biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy w dniach 16-24 marca została ogłoszona we wszystkich kościołach diecezji nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia.

5. W zakrystii są do nabycia „Baranki Wielkanocne” oraz Świece Caritasu diecezji siedleckiej, jako forma jałmużny wielkopostnej. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do „Grobu Pańskiego” można to uczynić do skarbonek przy ołtarzach bocznych lub w zakrystii.

6. 17 marca o godz. 19:00 w parafii bł. Honorata Koźmińskiego rozpocznie się 5 edycja Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

7. Niech Bóg Wam błogosławi za Waszą dobroć serca i troskę o drugiego człowieka i tę świątynię.

Skip to content